"بیمه ملت" تقدیرنامه دو ستاره مسئولیت اجتماعی گرفت

مشاهده اصل خبر
بر اساس ارزیابی کمیته علمی – ممیزی و به استناد رای نهایی شورای سیاست‌گذاری، شرکت “بیمه ملت” موفق به دریافت تقدیرنامه دو ستاره مسئولیت اجتماعی ایران از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.
ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بیمه ملت اعلام‌کرد: نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور با شعار«هوای هم رو داشته باشیم، مسئولانه زندگی کنیم» برگزار شد.
در این همایش نشان ملی مسئولیت اجتماعی ایران با عنوان جایزه شهید فیاض‌بخش به سازمان‌ها و شرکت‌ها، نهادها و موسسات و ارگان‌های فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی به ویژه در حوزه سلامت، رفاه و تأمین اجتماعی و محیط‌زیست اهدا شد.
 براساس اعلام دبیرخانه نشان مسئولیت اجتماعی، از بین ۱۹۷ شرکت و سازمان بررسی شده، ۴۷ نهاد و شرکت به مرحله نهایی ارزیابی نشان مسئولیت اجتماعی راه پیدا کردند که تنها ۱۳ شرکت موفق به کسب جایزه و نشان ملی شدند. شرکت بیمه ملت نیز بر اساس ارزیابی کمیته علمی – ممیزی و به استناد رای نهایی شورای سیاست‌گذاری موفق به دریافت تقدیرنامه ۲ ستاره مسئولیت اجتماعی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.
نشان مسئولیت اجتماعی کشور مطابق با استانداردهای بین‌المللی طراحی و معیارها و شاخص‌های مربوط به آن توسط دانشمندان داخلی بومی‌سازی شده و هدف آن ترغیب و تشویق نهادها، موسسات و ارگان‌های فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی توسط سازمان بهزیستی کشور است.
۱۳۹۵/۹/۳