سید محمدصادق الحسینی، مدیرعامل شرکت توسعه کسب و کار سبا وابسته به بیمه ایران شد

مشاهده اصل خبر
سید محمدصادق الحسینی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل،بهروز خدارحمی دبیرکل مستعفی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به عنوان رئیس هیات مدیره،محمد مهدی اعلایی، علیرضا کدیور و موسوی نسب در ترکیب هیات مدیره شرکت توسعه کسب و کار سبا حضور دارند.
اقتصاد گردان

خبراقتصادی - نتایج یافته‌های «نود اقتصادی» نشان می دهد که روز گذشته، سید محمدصادق الحسینی به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه کسب و کار سبا معرفی شده است.
بر اساس این گزارش،تا مدتی قبل "یعقوب رشنوادی"، مدیریت عاملی این شرکت سرمایه گذاری را برعهده داشته است.
این گزارش می افزاید: به دنبال تغییر و تحولات رخ داده در ترکیب  مدیریتی این شرکت،درحال حاضر، سید محمدصادق الحسینی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل،بهروز خدارحمی دبیرکل مستعفی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به عنوان رئیس هیات مدیره،محمد مهدی اعلایی، علیرضا کدیور و  موسوی نسب در ترکیب هیات مدیره این شرکت حضور دارند.
شرکت توسعه کسب وکار سبا (سهامی خاص) از محل ذخایر فنی شرکت سهامی بیمه ایران با نام شرکت سرمایه‌گذاری پویان (سهامی عام ) در دی ماه 1371 تاسیس شده که بعدها به شرکت "توسعه کسب و کار سبا" تغییر نام یافت و از جمله شرکت‌های فرعی شرکت سهامی بیمه ایران محسوب می‌شود.
فعالیت اصلی شرکت، مشتمل بر مواردی چون مشارکت در راه اندازی شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری و خرید و فروش املاک و مستغلات و خرید و فروش سهام (اعم از بورسی و غیر بورسی) اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار ، بورس کالا، ارز و ابزارها و اوراق سایر بازارهای پولی و مالی رایج در داخل و خارج از کشور است.
۱۳۹۵/۹/۳