آغاز همکاری رمیس با یک ارائه‌کننده‌ بین‌المللی محصولات پرداخت موبایلی

مشاهده اصل خبر
مدیرعامل شرکت رمیس از همکاری این مجموعه با یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه کننده محصولات پرداخت موبایلی خبر داد و گفت: رمیس توانسته است Comviva را که ۲۸ درصد از تراکنش‌های مالی موبایلی را در سطح دنیا در اختیار دارد به ایران بیاورد.
ایسنا

احسان پورمند در گفت‌وگو با خبرنگار بازار ایسنا افزود: پلت‌فرم پرداخت موبایلی جدیدی که شرکت رمیس عرضه کرده، در پنج سال آینده تحول شگرفی را در این حوزه ایجاد می‌کند به ویژه در شرایطی که تمایل افراد به استفاده از موبایل برای امور بانکی روز به روز افزایش می‌یابد.  
وی با اشاره به سابقه ۱۵ ساله شرکت رمیس گفت: این مجموعه راهکارهای فناوری اطلاعات را در سطوح مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری، در حوزه‌های مختلف ارائه می‌کند.
مدیرعامل شرکت رمیس ادامه داد: تمرکز این شرکت بر طراحی، ساخت و نگهداری مراکز داده قرار دارد و پروژه‌های بزرگی را در این حوزه انجام داده است که برای مثال می‌توان به مراکز داده بیمه مرکزی، بیمه ایران و کارت هوشمند ملی اشاره کرد.
پورمند افزود: رمیس همچنین در حوزه طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های زیرساختی دیتای کشور فعال است و خدمات خود را به شرکت‌های متعددی همچون ارتباطات زیرساخت، مخابرات، همراه اول، رایتل، های‌وب، شاتل و آسیاتک ارائه می‌کند.
وی بیان کرد: بسیاری از بانک‌های کشور در حوزه‌های مختلف مربوط به فناوری اطلاعات از جمله تامین سخت‌افزار، اجرای مرکز داده و پروژه‌های شبکه، در فهرست مشتریان رمیس قرار دارند.
مدیرعامل شرکت رمیس با اشاره به تلاش این شرکت برای بهبود خدمات مربوط به پرداخت‌های الکترونیک گفت: رمیس به تازگی قراردادی را با Backbase  منعقد و پلت‌فرم Omni channel این مجموعه را به کشور وارد کرده است.
پورمند افزود: این پلت‌فرم مشتری‌محور، امکان ارائه ظاهری جذاب را در صفحه‌های ورودی موبایل و اینترنت بانک فراهم می‌کند.
وی توضیح داد: با استفاده از Omni channel در زمان ورود کاربران بسته به جنسیت آنها، شرایط ظاهری صفحه نخست موبایل یا اینترنت ‌بانک از جمله رنگ‌ها، شکل‌ها و همچنین محتوای آن متفاوت است.  
مدیرعامل شرکت رمیس افزود: با استفاده از این پلت‌فرم، کاربران می‌توانند لینک‌های موجود در منو موبایل‌بانک را به ترتیب مورد نظر خود مرتب کند.  
به گفته مدیرعامل شرکت رمیس محصولات جدید این مجموعه در ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت رونمایی شدند.
به گزارش ایسنا، این شرکت به عنوان حامی طلایی در این همایش که ۱۳ و ۱۴ دی ماه در سالن‌ همایش‌های برج میلاد برگزار شد، حضور داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵