حضور فعال بیمه ملت در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

مشاهده اصل خبر
پول نیوز

پول‌نیوز - بیمه ملت با نگاه ویژه به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در سالن 12 غرفه 331 ، حضوری فعال خواهد داشت.
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز ، نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با حضور حدود 4 هزار شرکت داخلی و خارجی در قالب بیش از 1800 غرفه به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می باشد که می تواند بسترساز ارتباط بین سرمایه گذار، کارفرما، ارائه دهندگان تجهیزات، مشاوران، پیمانکاران و مهندسان باشد.
بیمه ملت نیز آمادگی دارد تا همه ظرفیت‌های ارتباطی و اجرایی خود را برای ارائه خدمات بیمه ای در اختیار تولیدکنندگان، صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی و غیرنفتی قرار دهد. مدیران و کارشناسان متخصص بیمه ملت نیز در طول برگزاری نمایشگاه آماده ارائه خدمات بیمه ای و مشاوره ای در خصوص انواع بیمه نامه به ویژه بیمه نامه های مهندسی و مسئولیت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشند.
خاطر نشان می سازد بیست و دومین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد و بیمه ملت در سالن 12 غرفه 331 میزبان شما خواهد بود.
۱۳۹۶/۲/۱۲