150 شعبه جدید بانک پارسیان راه اندازی می شود

مشاهده اصل خبر
30 شعبه جدید بانک پارسیان در نیمه نخست امسال در سراسرکشور آماده خدمت رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی خواهد بود.
صدا و سیما

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیر امور شعب بانک پارسیان با اعلام این خبر افزود : تا سال 1394 بالغ بر 293 شعبه در تهران و شهرستان به ارائه خدمت مشغول بوده اند و با توجه به مجوزهای بانک مرکزی مقرر شد که شعب بانک افزایش یابد که در این رابطه در شش ماهه پایانی سال 1395 تا کنون تعداد یازده شعبه در استان های قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی، خوزستان و الباقی در تهران افتتاح شده است.
خلیل پور گفت : روند توسعه شعب ادامه دارد و در شش ماهه اول امسال تعداد 30 شعبه دیگر به شعب بانک اضافه خواهد شد و هموطنان عزیزمان در استانهای مازندران، آذربایجان شرقی، لرستان، البرز، سمنان، تهران، خوزستان، گیلان و... شاهد افتتاح شعبه ای دیگر از بانک پارسیان در استان خود خواهند بود که این مهم حاصل فعالیت مطلوب بانک پارسیان و ارائه خدمات جامع مالی به مشتریان که از سرمایه های این بانک محسوب می شوند ، بوده است.
وی با اعلام رشد قابل توجه تعداد شعب در ماه های پیش رو اظهار داشت: با توجه به مصوبه ای که برای افزایش شعب بانک پارسیان داریم در مجموع استعداد توسعه حدود 150 شعبه در شبکه شعب بانک تا پایان سال وجود خواهد داشت.
مدیر امور شعب بانک پارسیان با اشاره به رشد افتتاح صندوق های امانات در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان اظهار داشت : صندوق های امانات نیز برای خدمات رسانی به شهروندان تهران و شهرستان ها راه اندازی شده که تا کنون تعداد 18 شعبه در کل کشور به صندوق امانات تجهیز گردیده اند که 7 شعبه در تهران و11 شعبه در استان های مختلف می باشد و این مسیر از روند رو به رشد خوبی برخوردار بوده است به نحوی که در هفته گذشته نوزدهمین صندوق امانات در استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد به همراه خزانه بانک پارسیان افتتاح شد تا خدمت رسانی قابل قبولی را برای شعب بانک و مشتریان از این محل داشته باشیم.
وی با اشاره به فعالیت های بانک پارسیان در حوزه مسئولیت های اجتماعی در سال های اخیر اظهار داشت: حمایت از تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و مشارکت فعال در پروژه نوسازی تاکسی های فرسوده از اقدامات موثر و قابل ذکر بانک پارسیان در حوزه مسئولیت های اجتماعی بوده است که در سال جاری با همت مضاعف و طبق برنامه های از پیش تعیین شده ادامه خواهد داشت.
ایشان در پایان اظهار امیدواری کرد با تداوم حضور فعال بانک پارسیان در عرصه های اقتصادی اجتماعی و با بهره مندی از سرمایه های انسانی متخصص ، به پشتوانه اعتماد و پشتیبانی سپرده گذاران و سهامداران گرانقدر موجبات رشد و اعتلای اقتصاد میهن عزیزمان فراهم شود.
۱۳۹۶/۳/۲۸