پست بانک ایران یک مدیر تازه نفس گرفت

مشاهده اصل خبر
Banker - حضور پست بانک ایران در دورترین نقاط کشور مزیت بزرگی برای این بانک است تا بتواند بانکداری نوین را در سطح کشور توسعه دهد.
بنکر

به گزارش بنکر (Banker)، فریبرز شعبانیان عضو جدید هیأت مدیره پست بانک ایران در اولین حضور خود در جلسه هیأت مدیره این بانک در روز بیست‌وششم بهمن‌ماه سال جاری، انتقال تجارب به کارکنان جوان را ضروری دانست وبا تاکید بر سیستمی‌کردن امور گفت: بانکداری امروز با بانکداری سنتی فرق کرده و باید به این سمت حرکت نموده و خدمات جدیدی را به مردم ارائه کنیم.
وی تصریح نمود: حضور پست بانک ایران در دورترین نقاط کشور مزیت بزرگی برای این بانک است تا بتواند بانکداری نوین را در سطح کشور توسعه دهد.
شعبانیان در پایان اظهار داشت: با توجه به اندوخته‌ها و نوع تحصیلاتم در عرصه بانکداری، تمام تلاش خود را جهت کمک به پست بانک ایران و خدمتگزاری به مردم بکار خواهم بست و در این راستا از همه انتظار همراهی دارم.
گفتنی است: فریبرز شعبانیان دارای لیسانس علوم بانکی و فوق لیسانس بانکداری بین الملل از مؤسسه بانکداری ایران، مدرس بانکداری اسلامی، دارای درجه علمی استادی دانشگاه کوتایو قزاقستان و همچنین دانش‌‌‌آموخته مدیریت دولتی از مرکز آموزش مدیریت دولتی، زبان انگلیسی از مؤسسات BERLITS لندن و CORK ایرلند و مدیریت عالی اجرائی از مؤسسه دولتی AOTS ژاپن است. کارشناس بانکی در بانک بین‌المللی ایران و ژاپن، معاون و رئیس شعبه مرکزی بانک تجارت، سرپرست منطقه 3 بانک تجارت، مدیر امورحقوقی بانک تجارت، مدیرامور سرمایه‌گذاری بانک تجارت، عضو هیأت مدیره بانک ملت، رئیس شعبه لندن بانک تجارت، رئیس دفتر نمایندگی بانک توسعه صادرات ایران در قزاقستان و عضو هیأت مدیره و سرپرست بانک سرمایه از مهمترین مشاغل بانکی، عضو هیأت عامل و قائم مقام سازمان صنایع و معادن و بنیاد مستضعفان و جانبازان، رئیس هیأت عامل و سرپرست صنایع و معادن بنیاد، نماینده تام‌الاختیار بنیاد مستضعفان و جانبازان در جمهوری‌های قفقاز و مشاور ارشد اقتصادی رئیس مجلس عالی جمهوری‌ خودمختار نخجوان و معاون اداری و مالی گمرک ایران از سوابق غیربانکی و همچنین رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه کارخانجات زمزم ایران، مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک تجارت و مدیرعامل شرکت خدمات مالی و اداری مینو از مهمترین سوابق اجرائی و شرکتی مسئولیت‌های وی از سال 1356 تاکنون می باشد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۸