حمایت بانک ملی از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط

مشاهده اصل خبر
عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران بر حمایت همه جانبه این بانک از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط تاکید کرد.
ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا، برات کریمی در همایش دو روزه هم‌اندیشی روسای ادارات امور شعب منطقه دو کشور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی،برنامه بانک ملی ایران در سال ۹۵ را حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با هدف افزایش اشتغال و رفع رکود در کشور عنوان کرد و خواستار اجرای این مهم توسط شعب این بانک شد. 
وی گفت: بانک ملی ایران یک بانک مردمی است که همواره در توسعه کشور سهم بسزایی داشته و برنامه‌های گسترده‌ای برای ایفای هرچه بهتر نقش خود در توسعه کشور و اقتصاد مقاومتی دارد و همواره تلاش می‌کند در خدمت دولت و مردم باشد. 
کریمی در این همایش ضمن تشریح نقش محوری واحدها در اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی و ایجاد اشتغال و افزایش تولید بنگاه‌ها، براعمال مساعدت‌ها و همکاری‌های لازم درخصوص پرداخت تسهیلات و تامین منابع مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط تاکید کرد. 
همچنین در این همایش بر مسایلی نظیر اهمیت مشتری‌مداری و نگاه ویژه به مشتریان با رویکرد تخصیص اعتبارات ویژه به آن‌ها، گسترش بانکداری الکترونیک، ضرورت رشد صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی، جذب سپرده‌های ارزی بویژه در استان‌های مرزی، توجه ویژه به پایانه‌های فروش و نقش آن‌ها در افزایش منابع بانک، تلاش در جهت جذب هر چه بیشتر سپرده‌های جاری و پس‌انداز و...تاکید شد. 
در ادامه، روسای ادارات امور شعب بانک ملی ایران به بیان راهکارها و نظرات خود در خصوص رشد و ارتقای بیشتر جایگاه بانک ملی ایران پرداختند و رهنمودهای لازم نیز توسط اعضای هیات‌مدیره ،معاونان و سایر مسئولان ارشد حاضر در همایش ارایه شد. 
پایان بخش این همایش دو روزه که در مشهد برگزار شد، تقدیر از ادارات امور شعب برتر منطقه دو کشور در زمینه‌های جذب سپرده جاری و پس‌انداز، جذب سپرده موثر، کاهش مطالبات غیرجاری، صدور ضمانت‌نامه،صدور کارت اعتباری، افزایش سودآوری و جذب سپرده‌های ارزی بود.
۱۳۹۵/۵/۱۷