معرفی برندگان تیرماه «وین کارت» بانک سامان

مشاهده اصل خبر
نخستین دوره از سری سوم قرعه‌کشی «وین‌کارت» بانک سامان با حضور ناظران قانونی انجام شد.
ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان با اعلام این خبر گفت: با توجه ‌به فاصله زمانی ایجاد شده بین سری دوم و سوم قرعه‌کشی وین‌کارت، امتیازهای ویژه وفاداری و تشویقی برای مشتریانی که وین‌کارت خود را در سه ماهه بهار ۹۵ با انجام تراکنش فعال نگه داشتند درنظر گرفته شد.
حسینی‌نژاد با بیان اینکه قرعه‌کشی«وین‌کارت»، تنها قرعه‌کشی ماهانه نظام بانکی است، تصریح‌کرد: هدف از ارایه «وین‌کارت»، ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی به‌جای استفاده از پول نقد است و در تداوم این هدف، در این دوره نیز علاوه بر شیوه‌های پیشین کسب امتیاز همچون انجام خریدهای روزانه با وین‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، انتقال وجه و موارد مشابه، تراکنش‌های الکترونیکی از طریق ساتنا و پایا نیز امتیاز دارد.
وی افزود: ویژگی مهم «وین‌کارت» این‌ است که مشتریان می‌توانند برای جمع‌کردن امتیاز بیشتر، روی یک سپرده بیش ‌از یک کارت دریافت کنند و این کارت را برای پرداخت هزینه‌های روزمره در اختیار همسر، فرزندان و... قرار دهند که در پایان هر ماه، مبلغ تراکنش‌های تمام ‌کارت‌ها جمع شده و به مشتری امتیاز بیشتری داده می‌شود.
حسینی‌نژاد درباره جوایز این قرعه‌کشی گفت: جوایز ماهانه قرعه‌کشی «وین‌کارت» شامل یک جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی، ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۲۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی در مجموع ۲۵۱ جایزه به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان است.
۱۳۹۵/۵/۱۸