توسعه شهرها با حمایت‌های بانک شهر از شهرداری‌ها

مشاهده اصل خبر
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال جاری، گفت: حمایت‌های بی‌شائبه این بانک به شهرداری‌ها توانسته عمران شهری را رقم بزند.
ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک شهر، امیر خجسته، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر موفقیت این بانک در افزایش رفاه شهروندی با ارایه خدمات نوین بانکی، گفت: بانک شهر توانسته با ارایه خدمات نوین بانکی بسیاری از دغدغه‌های مردم را کاهش دهد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حمایت‌های بی‌شائبه بانک شهر به شهرداری‌ها توانسته عمران شهری را رقم بزند، افزود: این بانک به منظور ارایه خدمات برای رفاه شهروندی در بسیاری از زمینه‌ها پیشتاز بوده است.
وی با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال جاری، گفت: افزایش سرمایه این بانک نشان از اعتماد مردم به خدمات این بانک است.
خجسته با بیان اینکه با افزایش سرمایه این بانک خدمات‌رسانی در حوزه‌های شهری و عمرانی تسریع می‌شود، افزود: بانک شهر به عنوان بانکی تخصصی در حوزه شهری با افزایش سرمایه می‌تواند کمک حال شهرداری‌ها برای تکمیل پروژه‌های شهری باشد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون فعالیت‌های مثبتی از سوی بانک شهر مشاهده شده است، تصریح‌کرد: اعتماد مردم به این بانک زمینه افزایش سرمایه را برای آن رقم زده است.
۱۳۹۵/۷/۳