خدمات گسترده بین‌المللی بانک ملی ایران، فرصتی بی‌نظیر در بازار رقابتی

مشاهده اصل خبر
مدیرعامل بانک ملی ایران، خدمات گسترده بین‌المللی بانک ملی ایران را فرصتی بی‌نظیر در بازار رقابتی دانست و افزود: استان هرمزگان بویژه بندرعباس به عنوان یک قطب اقتصادی در کشور مطرح است و شعب بانک ملی ایران در استان باید با برنامه‌ریزی مناسب خدمات گسترده‌ای را به مشتریان ارایه کنند.
ایسنا

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا حسین‌زاده که در راس هیاتی به استان هرمزگان سفر کرده بود، در بازدید از بخش‌های مختلف شعب بندرعباس و گلشهر،  به جایگاه ویژه بانک ملی ایران نزد مشتریان و اعلام آمادگی بانک‌های بزرگ بین‌المللی برای همکاری با این بانک اشاره کرد و این موقعیت را یک فرصت بی‌نظیر در شرایط رقابتی امروز دانست.
حسین‌زاده ضمن دیدار و گفت و گو با کارکنان این شعب، با تاکید بر ضرورت توجه به عوامل رضایت مشتریان، خواستار معرفی و تبیین خدمات ویژه بانک ملی ایران بویژه قابلیت‌های بین‌المللی این بانک برای مشتریان شد و گفت: بانک ملی ایران خدمات گسترده‌ای در حوزه خارجی دارد که می‌تواند در اختیار صادرکنندگان و واردکنندگان کالاها و خدمات قرار گیرد.
همزمان با این بازدید، تنی چند از مدیران ارشد بانک نیز در تعدادی از شعب شهر بندرعباس حضور یافته و ضمن بازدید با کارکنان این شعب دیدار و گفت و گو کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴